Zespół BON

Kierownik Biura

Paweł Wdówik
tel. (22) 55 24 222; e-mail: pawel.wdowik@uw.edu.pl

Z-ca kierownika (sprawy studenckie)

Anna Szymańska
tel. (22) 55 20 277; e-mail: anna.szymanska@uw.edu.pl

Z-ca kierownika (sprawy technologiczne / architektoniczne / techniczne)

Sławomir Barabasz
tel. (22) 55 24 057; e-mail: s.barabasz@uw.edu.pl

Sekretariat Biura

Aleksandra Rosochacka
tel. (22) 55 24 222; fax (22) 55 20 224; e-mail: bon@uw.edu.pl

Obsługa administracyjna oraz koordynacja administracyjna projektów 

Edyta Król
tel. (22) 55 24 228; e-mail: edyta.krol@uw.edu.pl

Sekcja studencka

Konsultantki ds. Studenckich

Anna Szymańska – z-ca kierownika
tel. (22) 55 20 277; e-mail: anna.szymanska@uw.edu.pl

Judyta Zeszczuk
tel. (22) 55 24 056; e-mail: jzeszczuk@uw.edu.pl

Patrycja Klimczak
tel. (22) 55 24 221; e-mail: patrycja.klimczak@uw.edu.pl

Psycholog

Agnieszka Bysko e-mail: a.bysko@uw.edu.pl

Transport

Tomasz Nurzyński – koordynator
tel. (22) 55 24 224; e-mail: transport@uw.edu.pl
kom. 606 36 99 00

Dariusz Boguta – kierowca
Dariusz Pudelski – kierowca
Janusz Rogowski – kierowca
Jacek Wiśniewski – kierowca

Sekcja technologiczna

Sławomir Barabasz
tel. (22) 55 24 057; e-mail: s.barabasz@uw.edu.pl

Centrum Komputerowe

Jacek Rymkiewicz
tel. (22) 55 20 843; e-mail: j.rymkiewicz@uw.edu.pl

Sylwester Piekarski, administrator ABC
tel. (22) 55 20 843; e-mail: s.piekarski@uw.edu.pl

Ośrodek Adaptacji Materiałów

Sławomir Barabasz – koordynator merytoryczny
tel. (22) 55 24 057; e-mail: s.barabasz@uw.edu.pl

Zbigniew Drzazga
tel. (22) 55 24 057; e-mail: zbigniew.drzazga@uw.edu.pl

Akademicka Biblioteka Cyfrowa

e-mail:biblioteka.bon@uw.edu.pl

Paweł Tertelis – koordynator
tel. (22) 55 25 383; e-mail: pawel.tertelis@uw.edu.pl

Rafał Gorgolik
tel. (22) 55 25 383; e-mail: r.gorgolik@uw.edu.pl

Michał Chyliński
tel. (22) 55 24 224; e-mail: m.chylinski@uw.edu.pl

Elżbieta Leokadia Kuczyńska
e-mail: e.l.kuczynska@uw.edu.pl