Stanowisko: Specjalista ds. e-marketingu i social media z orzeczeniem o niepełnosprawności

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ekspertstat poszukuje specjalistów ds. e-marketingu i social media z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Praca zdalna – cała Polska.

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac przy komputerze, tj. rozsyłanie ankiet drogą internetową, wysyłanie e-maili, tworzenie bazy w Excelu, pomoc przy organizacji różnych wydarzeń, zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych i w innych mediach społecznościowych, etc.

Wymagania:
• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Bardzo dobra obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS Office
• Biegła znajomość mediów społecznościowych
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
• Dokładność, skrupulatność, oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Mile widziane osoby dynamiczne, kreatywne i samodzielne

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w profesjonalnej firmie
• Szkolenia podwyższające kwalifikacje
• Premie powiązane z wynikami pracy
• Stabilność zatrudnienia
• Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 15 listopada 2018 roku na adres: rekrutacja@ekspertstat.pl.
Uprzejmie prosimy o umieszczenie informacji na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ekspertstat na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).