Drodzy Studenci,

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach rozwojowych, które będą pojawiać się cyklicznie do końca roku akademickiego.

Warsztaty to świetna okazja do tego, aby rozwinąć kompetencje miękkie, zaprojektować karierę, poznać siebie i nowe osoby, a przede wszystkim inspirować się wzajemnie.

Zachęcam do wzięcia spraw w swoje ręce i skorzystania z oferty praktycznego rozwoju!

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 25.10.2017 (potrwa ok.2h), a dokładne miejsce zostanie ustalone bliżej terminu.

Prowadząca: Judyta Zeszczuk, wdraża się jako Projektantka Kariery, w trakcie zdobywania kompetencji trenera.

Zapisy: proszę o przesyłanie zgłoszeń na adres jzeszczuk@uw.edu.pl, w temacie maila wpisując warsztat. W treści  maila proszę podać imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, a także Wasze oczekiwania odnośnie warsztatów :)

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszam!
Judyta Zeszczuk