Ogłoszenia

Ogłoszenia w tym dziale pochodzą spoza Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UW. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Osoby i instytucje zainteresowane zamieszczeniem ich ogłoszenia prosimy o kontakt.

Oferta pracy dla osób z niepełnosprawnością

Grupa AF sp. z o.o. od wielu lat działa w obszarze aktywizacji osób z niepełnosprawnością. Pracują w niej głównie osoby z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela. Promujemy wizerunek osób z niepełnosprawnością, jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmujących się najtrudniejszych zadań.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Back-end Developera

Zadania:

Praca przy ciekawych i wymagających projektach: platforma do nauki języków,

Czytaj Więcej o Oferta pracy dla osób z niepełnosprawnością

Projekt „Przez staż do zatrudnienia – aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami”

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego jest w trakcie realizacji projektu „Przez staż do zatrudnienia – aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami”, współfinansowanego z Unii Europejskiej.

Nasza organizacja od lat z sukcesem zajmuje się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnościami.

Zaproszone do udziału w projekcie są wszystkie osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia, posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Projekt jest kierowany do mieszkańców Mazowsza, którzy obecnie nie pracują. Oferujemy doradztwo zawodowe, poradnictwo z zakresu rynku pracy a także konsultacje prawne i psychologiczne, szkolenia, kursy zawodowe, płatne staże zawodowe, dobierane indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego uczestnika.

Czytaj Więcej o Projekt „Przez staż do zatrudnienia – aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami”

Zaproszenie do badania

Na prośbę zespołu badawczego z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, który prowadzi badania nad samopoczuciem i doświadczeniami osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin w czasie pandemii COVID-19, udostępniamy link do ankiety.

Czytaj Więcej o Zaproszenie do badania