Grupa AF jest marką skupiającą się na dostarczaniu skutecznych rozwiązań dla firm w zakresie projektowania stron internetowych i aplikacji, działań marketingowych i kreowania wizerunku oraz doradztwa biznesowego. Jako firma składająca się w większości z osób niepełnosprawnych, włączając w to również samego założyciela, chcemy promować wizerunek niepełnosprawnych jako profesjonalistów zdolnych do konkurencji na otwartym rynku pracy, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Młodszego Specjalisty ds. dofinansowań/projektów

Zakres obowiązków:

  • analiza dostępnych źródeł finansowania,
  • opracowanie dokumentów aplikacyjnych wraz  z załącznikami – wraz z własną analizą kosztów przedsięwzięcia,
  • przygotowanie ofert, kontakty z klientami.

Wymagamy:

  • dobrej znajomości  Word i Excel,
  • skrupulatności,
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacji pracy,
  • pracowitości i chęć do rozwoju,
  • doświadczenia w podobnym zakresie obowiązków, w rozliczaniu projektów,
    ·         orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – mile widziane z uwagi na misję firmy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na 3 miesiące,
  • praca 100% zdalna,
  • rozwój pod okiem doświadczonego eksperta z dziedziny projektów dofinansowań,
  • pakiet medyczny,
  • dopłata do karty Multisport.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

i.kaminska@grupaaf.pl