Studentko i Studencie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim i darmowym projekcie pt. „Absolwent – nastawiONy na pracę!”, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie wśród studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych z niepełnosprawnościami.

Dlaczego warto?

Projekt ma na celu zwiększenie Twoich szans na znalezienie pracy po studiach. W trakcie udziału w projekcie otrzymasz indywidualne wsparcie specjalistów takich jak doradca zawodowy, pośrednik pracy i psycholog. Dodatkowo weźmiesz udział w szkoleniach i warsztatach, dzięki którym zostaniesz wyposażony w kompetencje cenione i poszukiwane przez pracodawców. W projekcie przewidzieliśmy także płatne programy stażowe, które pozwolą Ci na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych bez obawy o wynagrodzenie. W trakcie stażu będzie nad Tobą czuwał mentor, który wesprze Cię w nowej sytuacji i nowym miejscu.

Jak wziąć udział?

Wystarczy zgłosić się do nas telefonicznie, mailowo lub przez stronę internetową projektu. Po zgłoszeniu skontaktujemy się z Tobą i  przeprowadzimy przez dalsze kroki związane z wypełnieniem dokumentacji projektowej. Po przejściu przez część formalną oddamy Cię pod opiekę doradcy zawodowego, który przygotuje dla Ciebie Indywidualny Plan Działania i skoordynuje dalsze kroki.

Zgłoś się już dziś!

Nie czekaj i skorzystaj z darmowej szansy na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy.

Zadzwoń teraz: +48 579 528 375
Napisz maila: absolwent@kson.pl
Lub zgłoś się przez stronę internetową: www.absolwent.kson.pl

Treść plakatu: Plakat programu absolwent. Treść poniżej

SKORZYSTAJ Z SZANSY NA ZATRUDNIENIE

Weź udział w programie wsparcia studentów oraz absolwentów szkół wyższych z niepełnosprawnościami, którego celem jest doprowadzenie uczestników do znalezienia zatrudnienia.

Skorzystaj z bezpośredniego i indywidualnego wsparcia oferowanego przez zespół merytoryczny.

WEŹ UDZIAŁ WE WSPARCIU

W ramach projektu dla uczestników przewidziano kilka rodzajów wsparcia:

• Opracowanie Indywidualnego Planu Działania,
  • Poradnictwo zawodowe,
  • Pośrednictwo pracy,
  • Wsparcie psychologiczne,
  • Indywidualne warsztaty i szkolenia,
  • Warsztaty edukacyjno-terapeutyczne,
  • Warsztaty z autoprezentacji,
  • Mentoring po ukończeniu cyklu szkoleń,
  • Staże zawodowe.

Karkonoski Sejmik  Osób Niepełnosprawnych