Szanowni Państwo,

Ruszył „Sprawny staż” – program płatnych staży dedykowany studentom i absolwentom z orzeczoną niepełnosprawnością. W realizację projektu zaangażowały się duże i cenione firmy jak Siemens Healthineers, IKEA, Bayer oraz ERGO Hestia. Przedsięwzięcie organizuje Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia, która od 18 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w rozwoju zawodowym. Rekrutacja na staże trwa do 15 maja br.

Minimalne wynagrodzenie brutto za pełen miesiąc wynosi 3 500 zł. Staże będą realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej z możliwością relokacji! ERGO Hestia z siedzibą w Sopocie oferuje zwrot kosztów zakwaterowania. Każdy z pracodawców biorących udział w programie określił własne wymagania i zakres zadań na stażu. Dla najlepszych kandydatów istnieje szansa na kontynuację kariery.

Studenci/ absolwenci z Warszawy mogą skorzystać ze wszystkich ofert!

Firmy przygotowały 17 staży wakacyjnych w wielu różnych obszarach:

•      IKEA – globalna marka artykułów wyposażenia domu mająca sklepy w ponad 60 krajach. IKEA zorganizuje 3 miejsca stażowe w Warszawie i Jankach pod Warszawą. Oferty dotyczą obszarów związanych z pracą z ludźmi jak: rekrutacja, onboarding, Employer Branding.
  •       ERGO Hestia – jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, którą tworzy 3 tysiące pracowników, ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm. ERGO Hestia przygotowała 5 staży, w tym staż w obszarze kreatywnym (marketing online, komunikacja, HR), prawnym,  analitycznym i technicznym. Oferuje zwrot kosztów zakwaterowania, dzięki czemu stażyści z całej Polski mogą mieszkać i pracować w Sopocie bezpośrednio nad morzem.
  •    Siemens Healthineers – wiodący dostawca technologii medycznych z ponad 125-letnim doświadczeniem. Firma zorganizuje staże w 4 różnych działach w siedzibie mieszczącej się w centrum Warszawy, m.in. staż w dziale prawnym, dziale administracji, logistyki i produktowym. Na niektórych stanowiskach istnieje możliwość pracy hybrydowej.
  •     Bayer – jeden z największych koncernów chemicznych i farmaceutycznych specjalizujący się w dziedzinach: opieka zdrowotna i rolnictwo. Bayer oferuje 5 staży w formie zdalnej, m.in. w obszarze informatyki, analizy danych i finansów. To okazja do wykorzystania znajomości języka angielskiego, którym pracownicy posługują się na co dzień.

Oferty stażowe znajdziesz na stronie: www.sprawnystaz.pl

Program „Sprawny staż” ma umożliwić Uczestnikom zdobycie wartościowego doświadczenia zawodowego u najlepszych pracodawców w Polsce i ułatwić im w przyszłości znalezienie satysfakcjonującej pracy. Wszyscy stażyści wezmą udział w ciekawych projektach, sprawdzą swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, dołączą do świadomego oraz wspierającego zespołu specjalistów.

Co jeszcze możesz zyskać, zgłaszając się do programu?

•        możliwość rozwoju i zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
  •        bezcenne kontakty
  •        przyjazne, otwarte środowisko pracy
  •        udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami
  •        wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

Nie zwlekaj i prześlij swoje CV – rozmowy są prowadzone na bieżąco!

Termin na wysyłanie CV mija 15 maja 2022 roku.

W razie pytań, zadzwoń:

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia

tel.: 58 555 60 90/ 58 559 45 98

tel. kom. 727 024 598