W USOSie został uruchomiony algorytm składania wniosków o miejsce w Domu Studenta w roku akademickim 2020/2021.

1. Studenci obecni są zobowiązani złożyć wniosek do dnia 2 sierpnia. Należy wypełnić aplikację w systemie, złożyć, pobrać jako pdf i przesłać w wersji elektronicznej z adresu na domenie uniwersyteckiej na adres bon@uw.edu.pl.

2. Osoby przyjęte na pierwszy rok studiów powinny złożyć wniosek w ciągu 10 dni od uzyskania dostępu do USOSweb.

Wnioski będą rozpatrywane we wrześniu. Prosimy śledzić bieżące informacje na naszej stronie internetowej www.bon.uw.edu.pl w zakładce Aktualności.

Kwaterowanie w Domach Studenta odbędzie się w dniach 28 września – 19 października 2020 roku. Każdy student ma prawo wnioskować o miejsce w akademiku zarówno z puli wydziałowej, jak i z puli BON. Prosimy zgłaszać uzyskanie miejsca z puli ogólnej w wiadomościach e-mail.
Więcej informacji na stronie Biura Spraw Studenckich.