W związku z Zarządzeniem nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego, uprzejmie informujemy, że od 12 marca zawiesza konsultacje studenckie, dyżury specjalistów oraz dostęp do Centrum Komputerowego.  Nasi pracownicy dostępni są mailowo oraz telefonicznie w godzinach pracy Biura, czyli od 8.00 do 16.00.

Postaramy się odpowiadać na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości oraz na bieżąco informować o dalszych działaniach.

Ze względu na zaistniałą sytuację dopuszczalne jest przekazywanie dokumentów (wniosków oraz dokumentacji medycznej) drogą mailową w postaci skanów, pod rygorem dostarczenia oryginałów w pierwszym możliwym terminie, po wygaśnięciu Zarządzenia Rektora.