Dokumenty uzupełniające, których nie udało się Państwu wgrać jako załączniki do USOSa, można dosłać e-mailem do dnia 7 września 2021 r. Prosimy wysyłać je z adresu e-mail w domenie uniwersyteckiej na adres bon@uw.edu.pl. Dokumenty proszę przesyłać w formie skanu lub wyraźnego zdjęcia. Państwa wnioski zostaną rozpatrzone do dnia 10 września, natomiast wyniki będą wpisane w USOS do dnia 13 września.

Kwaterowanie w Domach Studenta na rok akademicki 2021/2022 jest możliwe już od dnia 14 września 2021 r. Jest to podyktowane sytuacją epidemiczną i uwzględnia, że część z Państwa może potrzebować większej pomocy podczas wprowadzania się. Zachęcamy, by ten właśnie dzień wykorzystać na komfortowe rozlokowanie się w przyznanych Państwu pokojach i zadać pytania pracownikom akademików. Tym z Państwa, którzy zamieszkają w Domu Studenta po raz pierwszy, proponujemy, by zapoznali się szybciej z nowym miejscem.