Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z Zasadami składania wniosków on-line – otwiera nowe okno..

Wypełnienie poniższego formularza nie oznacza automatycznego dostępu do pokoju wyciszeń.

Po wysłaniu otrzymasz na swój adres e-mail zgodę na korzystanie z pokoju wyciszeń oraz niezbędne informacje.

UWAGA. Pola oznaczone symbolem gwiazdki (*) są wymagane.

Zgłoszenie chęci korzystania z pokoju wyciszeń

Proszę podać dane osoby, która chce korzystać z pokoju wyciszeń w budynku Neofilologii, ul. Dobra 55

• WAŻNE! W formularzu podaj swój uniwersytecki
      adres e-mail zarejestrowany w systemie USOSweb

Uwaga. Przycisk wysłania formularza nie będzie aktywny, jeśli nie zapoznasz się i nie zaakceptujesz regulaminu.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z POKOJU WYCISZEŃ w budynku Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego

Pokój wyciszeń jest dedykowany osobom doświadczającym nadwrażliwości sensorycznej, trudności z poradzeniem sobie ze zbyt dużą ilością bodźców, w szczególności osobom ze spektrum autyzmu. Pokój służy możliwości wyciszenia i czasowego odreagowania napięć.

ZASADY OGÓLNE

• Z pokoju wyciszeń można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.
    • W pokoju może przebywać jedna osoba w jednym czasie.
    • Skorzystanie z pomieszczenia jest możliwe po zgłoszeniu do BON i zaakceptowaniu postanowień niniejszego regulaminu.
    • Zgłoszenie do BON potrzeby skorzystania z pokoju wyciszeń wraz z uzasadnieniem może być dokonane za pomocą maila, przesłanego na adres. bon@uw.edu.pl lub osobiście w biurze BON.
    • BON dokonuje weryfikacji zgłoszenia – osoby, których zgłoszenia zostaną zaakceptowane, otrzymają pisemne potwierdzenie oraz będą uprawnione do pobierania klucza do pomieszczenia.
    • Klucz do pokoju wyciszeń można pobierać w szatni na poziomie -1.
    • Pobranie klucza wymaga każdorazowego wpisania do dedykowanego zeszytu w szatni godziny pobrania klucza oraz jego zwrotu.

PRZEPISY PORZĄDKOWE

Korzystający zobowiązani są do:

• utrzymania porządku i czystości;
    • poszanowania wyposażenia pokoju;
    • zgłoszenia osobiście do sekretariatu BON lub mailowo na adres bon@uw.edu.pl wszelkich nieprawidłowości np. uszkodzeń;
    • zamykania i odnoszenia klucza do pokoju do szatni (poziom -1) każdorazowo po zakończeniu korzystania z pomieszczenia.

Korzystającym zabrania się:

• wnoszenia i spożywania alkoholu oraz innych używek;
    • palenia papierosów (w tym papierosów elektronicznych);
    • spożywania jedzenia w pomieszczeniu;
    • korzystania z przedmiotów niezgodnie z ich przeznaczeniem;
    • wynoszenia wyposażenia;
    • zamykania się na klucz w pokoju;
    • wykonania kopii klucza, jego zniszczenia lub wynoszenia poza budynek;
    • udostępniania klucza lub pokoju innym osobom.

Z czego można korzystać:

• można podłączyć własnego laptopa;
    • można korzystać z koców obciążeniowych, słuchawek wyciszających, gier, kredek i pozostałego wyposażenia pokoju
    • można regulować natężenie oświetlenia, korzystać z lampek, opuszczać rolety (przyciski znajdują się na ścianie przy wejściu).

SKARGI I WNIOSKI

Wszelkie pytania, wnioski i wątpliwości w zakresie korzystania z pokoju prosimy zgłaszać mailowo na adres bon@uw.edu.pl lub osobiście w siedzibie BON na parterze budynku Neofilologii przy ul. Dobrej 55, pok. 00.070, od  poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Pokój wyciszeń powstał w ramach realizacji projektu Uniwersytet dla wszystkich – level up współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.